Kvalita se vyplácí


Potřebovali byste opravdu kvalitní vybavení dorestaurační kuchyně nebo zkrátka jen do hotelu, kde potřebujete denně vařit pro desítky až stovky lidí? Není to problém, dnešní trh nabízí jistě mnoho možností a de facto si stačí vybrat. Pokud chcete skutečně to nejlepší, kde je i nejvýhodnější cena, rádi bychom vám představili českou firmu Retigo s.r.o., která je v tomto oboru naprostou špičkou. Vyrábí konvektomaty již od roku 1993, každý rok zde vznikne na tři tisíce kusů, které nezůstávají jen v České republice, ba naopak jsou vyváženy do celého světa. Jedná se o certifikovaného prodejce, který se nepostará pouze o dodávku produktu, ale zaručí vám také instalaci a samozřejmě servis. Dlouholeté zkušenosti mohou nabídnout mnoho.

profesionální vaření

Pohodlnější práce

Proč byste nepracovali pohodlněji, když to jde? Nemusíte se mnohokráte spálit o horkou páru v hrnci, ani si pálit zápěstí o rošty v troubě. Moderní konvektomaty http://www.gastrojindra.cz/ od této firmy vám dokáží dát více, než jen tušíte.
Podívejte se na pár příkladů, které byste jistě ocenili:
·         zásuvy navíc
·         výborný vzhled, moderní design
·         speciální opatření proti popálení
·         možnost rychlého automatického nahřání či zchlazení
·         a mnoho dalšího…

komerční kuchyně

Rychlá návratnost

Další důvod, proč volit produkt právě od této firmy jsou finance. Jedná se o výrobek s nejvyšší kvalitou dílenského zpracování, najdete u něj inovativní prvky, je spolehlivý, úsporný a navíc si můžete být jisti tím, že to bude investice, která se vám rychle vrátí ať v restauraci nebo v hotelu. Jedná se nejen o úsporu času, ale také mnohé práce, která by se jinak musela odvádět jinými způsoby, které jsou zbytečně složité.

3 roky ago