5 tipů na dárky k přivítání

Pánové, známe to všichni. Čeká Vás rande s Vaší polovičkou a najednou přijde neukojitelná chuť jí rychle dát spontánně najevo, co k ní cítíme. Později během rande už máme více možností, ale takto narychlo je to složitější. Takže jak narychlo připravit něco milého pro svou milovanou? Následných 5 vcelku jasných ale užitečných rad jistě pomůže…
láska na kolejích
1.      Květiny
To je fenomén již od pradávna, najdou se ženy, které se bez nich obejdou, ale je jich málo. Kytice oblíbených květin či jedna bílá nebo růžová růže (rudé raději ne, to už je klišé), to může odstartovat jakékoliv rande. Pokud je pro Vás kytice v dané chvíli nepraktická nebo pokud zrovna v květinářství nemají vhodnou, zkuste supermarket, dnes již téměř všechny mají vlastní nabídku, nejčastěji hned u vstupu. Kvalita je trošku na jiné úrovni, ale pokud z těchto regálů vezmete holandské tulipány, je to sázka na jistotu.
 
2.      Čokoláda
Ano, to je velmi klišé dárek, ovšem i ten lze zpracovat tak, že Vaše milovaná bude nadšená. Vyberte čokoládu tak, aby se vám vešla to vnitřní kapsy saka či do zadní kapsy kalhot a při přivítání svou milou obejměte, rychle svůj dárek ve vaší kapse najde a jistě si těch pár kalorií navíc ráda dopřeje, vždyť je to čokoláda od Vás, takže se to vlastně nemusí počítat.
 pár držící se za ruce
3.      Pár veršů
Nemusíte být Mácha ani Nezval, abyste udělali dojem krátkou básničkou. Někteří řeknou, že tohle už je pro fajnšmekry, ale jste na omylu. Pokud nejste žádní umělci, tak o to víc se Vaší polovičce zalíbí, když ji na konci schůzky nenápadně vstrčíte do kapsy složený papírek s vlastnoručně napsanými verši. Samozřejmě zvolte model „AABB“, tedy že první řádek se rýmuje s druhým, třetí se čtvrtým atd., ovšem o rým se ani nemusíte pokusit, stačí třeba pár od srdce psaných přirovnání, i tradiční fakt, že její „vůně je jak rozkvetlá louka“ pro začátek stačí.
 
4.      Vlastnoruční večeře
Máte v rámci rande cestu k Vám domů? Perfektní. Před odchodem prostřete stůl a na linku připravte všechny ingredience, popřípadě, pokud to dané jídlo umožňuje, připravte si něco dopředu, a hned po příchodu směřujte k plotně a tvařte se, že na tom nic není, i když zrovna nejste mistři kuchyně. Udělejte něco lehkého (počítejte s následujícími body programu), italské těstoviny jsou rychlé, ale lze je připravit na tisíc způsobů, stejně jsou na tom třeba saláty.
 
 
 
 
 
5.      Slova
Ano, je to nejlevnější varianta, ale v závěru může být nejcennější. Podívejte se do těch očí, rukou projeďte vlasy, pevně ji obejměte, polibte a přestaňte si hrát na tvrďáky. S klidem ji pošeptejte pravdu – občas Váš štve, ale většinou si s ní užíváte každou minutu, je pro Vás tou nejkrásnější bytostí a život bez ní už nechcete, zkrátka ji milujete…

4 roky ago