A co takový kelímek s motivy tohoto vláčku?

Ten je ideální na dětskou oslavu. Hodně rodičů už napadlo, pořídit dětem na narozeninovou oslavu mašinka tomáš kelímek Masinka-tomas. A ten úspěch u dětí byl velký. Ovocné nápoje z něho chutnají všem dětem nějak více a dlouho se bude mezi dětmi vyprávět, že byly na oslavu u vás a měly možnost se občerstvovat z nádherných kelímků. Ale to není všechno, nejen kelímky, celý sortiment s těmito motivy, tedy s motivy vlakového hrdiny je skutečně velmi široký.

věci na oslavu

Na uvedené oslavy to mohou i pozvánky na oslavu, slánky, dárkové tašky, ubrousky, elegantní čepičky, talíře a dokonce i ubrus. Mohou to být i jiné předměty, které udělají dětem velkou radost. Například plyšové hračky, pastelky, nalepovací tetování, které je pro letošní léto žhavou novinkou. Ale ani to není všechno, s motivy uvedené mašinky je nejen uvedené, ale může to být také oblečení, jako jsou trička pro vaše děti nebo vnoučky, nebo také povlečení do jejich postýlek, samozřejmě i dětská pyžama. To není samozřejmě vše, můžete pro své ratolesti mít i odznaky, puzzle, peněženky, omalovánky, věci do školy, knížky, pastelky a karetní hry. Všechny tato nádherné věci mají jedno společné, a to motivy hrdinů z tajuplného ostrova Sodor. A na tomto ostrově probíhají různá dobrodružství.

turistický vláček

A pro doplnění, právě zde bydlí hrdinná mašinka Tomáš a spousta jeho správných kamarádů. Ti všichni jsou známí z oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. A jak již bylo uvedeno, všichni obyvatelé tohoto tajuplného ostrova, a to v čele s vláčkem, nabízejí svou pomoc všude tam, kde je jí zrovna potřeba. Máte tedy jako dospělák možnost se svými dětmi vstoupit do světa, kde je možné spolu zažít spoustu dobrodružství, a navíc se můžete vrátit do svého dětství, kdy jste si také hráli s vláčky a tím hlavním železničním hrdinou byl pan výpravčí v nádherné červené čepici. A ani moc nevadí, že tím současným hrdinou je dnes už někdo jiný, a to naše malá lokomotiva.

4 roky ago