Chytré osvětlení vám ušetří peníze

Stále si dáváte pozor, abyste zbytečně neplýtvali elektrickou energií. Vybíráte úsporné spotřebiče a dbáte na to, aby se v jednotlivých místnostech vždy zhasínalo. Přesto vám přichází roční vyúčtování za spotřebu elektrické energie na stále vyšší částku. Vaši spotřebu už neomezujte! Zaměřte se na jednotlivá svítidla a zvolte si ta, která budou šetřit vaši peněženku. Vězte, že i malá změna může při ročním zúčtování přinést velmi zajímavou úsporu. Nové osvětlení si můžete postupně vybrat do všech pokojů. Začněte u doplňkových zdrojů osvětlení, jako jsou například led zářivky 120 cm a poté postupně začněte měnit hlavní světelné zdroje. Již brzy bude váš byt spotřebovávat na svícení mnohem méně elektrické energie než dosud.

zářivka

Pro každou kuchyňskou linku

Práce ve vaší kuchyni je velmi nepohodlná. Máte problémy při přípravě pokrmů, při krájení a ostatních činnostech, které vykonáváte na pracovní lince. Určitě stojí za to zvážit, zda není na vině nedostatečné osvětlení. Málo světla je častým zdrojem nepohodlí. Při nedostatečném osvětlení pracujeme pomaleji, jsme rychleji unaveni a v kuchyni při krájení to může znamenat i vyšší riziko pořezání. Správné osvětlení tak znamená nejen vetší pohodlí při práci, ale také větší bezpečnost. Výměna osvětlení u kuchyňské linky nepředstavuje vysoký výdaj. Malá investice se vám rozhodně vyplatí. Moderní typy zářivek jsou nejen výkonné, ale šetří i spotřebu elektrické energie. V kuchyni se vám bude pracovat příjemněji, a přitom budete platit mnohem méně za osvětlení. Vyberte si nové osvětlení kuchyňské linky co nejdříve!

úspory

Pracovní stůl jen září

Zářivky jsou výborné jako doplňkový zdroj osvětlení. Jejich výkon oceníte zejména v kancelářích nebo u pracovního stolu doma. Perfektně vám poslouží zejména u nejrůznějšího typu ručních prací, kde je třeba soustředit se na jednotlivé detaily.

6 roky ago