Co dělat, pokud se váš muž obléká příšerně?

Většina mužů se absolutně nezajímá o módu a oblečení jako takové. O to hůře se jim poté vysvětluje to, že na tom co si obléká, záleží. Zpočátku vztahu jeho šílený smysl pro módu a styl nevnímáte, máte růžové brýle, ty ale postupně blednou a tím mizí i vaše trpělivost. Jaké typy mužů jsou?
Sportovci
Muži, kteří ze sebe nesundávají běžecké oblečení nikdy. Vážně nikdy. Ani do divadla, do kina, nejspíš ani do postele. Prostě neustále vypadají, jak kdyby měli podávat vrcholový výkon. Tito muži si většinou vybírají stejně aktivní partnerky, které většinu času tráví také ve sportovním oblečení a tím pádem jim to nepřijde tak šílené jako nám ostatním, obyčejným smrtelníkům.
pouliční hip hop tanečník
Elegáni
Muži, kteří vypadají prostě dokonale a to neustále. Uvidíte je pouze v elegantním oblečení, v saku a kalhotách či v obleku, možná občas vezmou na milost elegantní svetr. Tito muži mají prostě styl a ať jsou jakkoli staří, většinou se za nimi otočí každá žena. Od svých partnerek vyžadují styl a krásu, nic jiného by se k nim ostatně ani nehodilo.
schovaná kravata
Tepláková souprava
Ano velice oblíbený styl u mladších generací, který prostě nechápu a asi nikdy ani nepochopím. Křiklavě barevné či černé teplákové soupravy, nejlépe s velkými logy na zádech se těší velké oblibě především ve městech a u mladých dospělých. Milovníci teplákových souprav a tepláků obecně mají prostě rádi své pohodlí a neberou ohledy na ostatní.
Lesní skřítek
Muži, kteří splynou s okolím v přírodě. Prostě vlezou do lesa a ztratíte je z očí, jejich trička a kalhoty z přírodních materiálů natolik korespondují s okolními barvami, že se dokonale maskují. Lesní skřítkové mají v oblibě přírodní materiály a stejně tak přírodní barvy, nemají rádi křiklavé a vyzývavé oblečení a to většinou ani na jejich partnerkách. Ocení spíše jednoduchý sportovnější styl.
 

5 roky ago