Co získáte solární sprchou

Zlepšuje čistotu vašeho bazénu

Solární sprcha je nepostradatelný pomocník u bazénu před vstupem do vody. Sprchování před koupelí je běžný hygienický návyk, nejde tu o to, že byste hygienu nějak podceňovali a myli se doma v koupelně jen párkrát do roka, podstatné je, že se i při důkladné každodenní hygieně potíte, a váš pot ulpívá na pokožce. Obsahuje mimo jiné i amoniak, a ten způsobuje znečištění vody. Kromě čpavku se do vody dostávají zbytky pracího prášku z vašich plavek, zbytky opalovacího krému a jiných kosmetických přípravků, líčidel, parfémů, šamponu atp. Čím důkladněji se osprchujete, tím méně budete potřebovat uvádět do činnosti čerpadlo s filtrací a chemické desinfekční prostředky.

dívka ve sprše

Zahrádkářům pomáhá při práci a úklidu

Zahrádkáři si v terénu užijí spoustu námahy, zanesou nářadí zeminou, obalí gumovky nebo tenisky blátem, zašpiní si ruce i obličej a pořádně se zapotí. To vše se může octnout po d sprchou, zahradní solární sprchy skvěle poslouží pro očistu nářadí, obuvi i vaší pokožky. Stačí si pouze vybrat vhodnou velikost sprchy resp. zásobníku na vodu, který by měl být mezi dvaceti a čtyřiceti litry. Čím větší nádrž, tím pomaleji se bude voda uvnitř ohřívat, a nakonec může zůstat pouze vlažná. Příliš malé nádrže pak neuspokojí vaši potřebu a mohou sloužit jen pro drobné očistné procesy.

sprchování na zahradě

Pomáhá při sportu

Sportovní aktivity v blízkosti domu nebo na chalupě si můžete zpestřit občasným sprchováním nebo umýváním právě pod solární sprchou https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha. Hodí se to třeba při badmintonu nebo tenisu, při skákání na trampolíně, volejbalu či nohejbalu. Sprcha poslouží i při úklidu domu nebo zahrady, při údržbářských pracích, broušení a nátěrech oplocení pozemku atd. některé sprchy mají i ventil pro oplachování chodidel, což je velmi příjemné právě při nároční pracovní či sportovní činnosti.

2 roky ago