Do plavek s hrdostí

Prohlížíte fotografie z exotické dovolené. Ještě ji máte v čerstvé paměti a stále máte v čerstvé paměti i postavu, kterou jste tenkrát hrdě vystavovala v plavkách. Co se stalo? Jak je možné, že se za tak krátký čas vaše postava proměnila natolik, že si dnes netroufnete vyjít v bikinách, nebo v úzkých letních šatech?

Stalo se to, co se stává mnoha ženám, ve vaší situaci. Příchod potomka, starost o domácnost, o manžela, nutnost skloubit vaše náročné zaměstnání a povinnosti doma. Příčin je celá řada. Už bylo dost výmluv. Opravdu naplatí to, že vy na cvičení nemáte čas, že vy si nemůžete dovolit návštěvu posilovny několikrát do týdne, že vy máte problémy s kolenem, nebo jiná věta, za kterou jen schováváte svou pohodlnost situaci řešit.

cvičící guma

Cvičit doma? Není problém
Pokud jste opravdu natolik zaměstnána péči o děti, rodinu a domácnost, vždy máte možnost, jak si patřičné cvičení vynahradit doma. Existuje jedna jednoduchá, přitom velmi efektivní pomůcka, která vám to umožní. Dokonce je velmi skladná a nahradí celou řadu posilovacích strojů a pomůcek . Snadno ji uložíte do zásuvky a bude vám k dispozici v každou volnou chvíli. Nemusíte trávit hodiny v posilovně. Posilovací cviky si můžete dopřát i doma. Bude vám stačit jen pár minut každý den a zakrátko už na sobě uvidíte první pozitivní výsledky.

gumy

Odporová guma má velmi široké využití a cvičení s ní si budete užívat. Neexistuje jen pár cviků, kterým byste se s její pomocí mohli věnovat. Existuje nespočet cviků, pro protažení a posílení celého těla. Zkoušet stále nové způsoby vás bude bavit. A nemusíte se jí vzdávat ani ve chvíli, kdy už budete nosit opět výstavní křivky. Posilovací guma není určena jen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Proto je nabízena v celé řadě provedení s různým odporem. Vyberte si tu, která vám bude věrným pomocníkem na cestě k vysněné postavě!

7 roky ago