Footjob je prastará, ale velmi mocná a oblíbená technika

Ženské nohy vzrušují mnoho mužů (ale i žen), někteří jim dokonce dávají přednost, ale nemusí to být striktním pravidlem. Neznamená to tedy, že komu se líbí nohy a chodidla, musí být nutně fetišista, je to zkrátka část těla – erotogenní zóna, jako jsou ňadra, hýždě a stehna, a to velmi významná. Připomeňme si ty nejpodstatnější důvody, proč muži rádi pozorují oblé křivky chodidel ve své jedinečné kráse:

ženská noha v lodičce

Obraz celé bytosti – každý z nás je jedinečnou bytostí, projevuje se individuálně a neexistuje v tomto směru žádná uniformita. Proto je vždy kontakt s někým druhým (kdo nás oslovuje podobnou duchovní úrovní, zájmy a zálibami a životním stylem) přínosem. Je důvodem k radosti a štěstí. Pohled na obnažená chodidla odráží celistvou osobnost, máme zároveň před sebou všechny části těla v reflexních ploškách a nervových zakončeních, stačí tu správnou nahmatat, dotýkat se jí a energeticky působíme např. na žaludek, játra, mozek, srdce atd.

dámské střevíce

Neobyčejná citlivostfootjob Mataharisalon.cz a doteky chodidly jsou slastným prožitkem i pro masérku, která jimi přejíždí po vašem těle, přináší jí to mnohdy větší uspokojení, než masáže dlaněmi. Můžete tím hodně získat – čím více to baví masérku, tím větší užitek to přinese i vám.

Krása zakřivení – spousta lidí se vám přizná, že je fascinují mostní konstrukce, elegantní vyhlídkové věže, neobvyklé stavby s oblými tvary, hrnky a keramika, míče a podobné zaoblené předměty. Je to dáno tím, že nás hluboko v duši fascinuje kruh, elipsa a parabola, jsou to symboly jednoty, přátelství a harmonie. Chodidla patří k nejkrásnějším částem lidského těla vzhledem k množství takovýchto křivek a jsou vzrušující podobně, jako např. křivky ženských boků a štíhlého pasu. Krásné ženské nohy – nárt, svůdné kotníky, souměrné prsty, úzká pata, hluboká a zdravá klenba – chodidla zkrátka k celkové harmonii osobnosti patří, tak proč si jich neužít?

3 roky ago