Interní systémy, komunikace se zákazníky nebo řízení zaměstnanců

Na trhu existuje velké množství programů, díky kterým můžeme zlepšit interní procesy nebo řízení zaměstnanců. U velké části z nich je ale třeba platit i za funkce, které nevyužíváme a často se tak měsíční náklady pohybují zbytečně vysoko. Řešení je přitom jednoduché a spočívá ve vývoji na zakázku, díky kterému lze získat perfektní nástroj takřka na jakoukoli činnost ve firmě. Logistika, účetnictví nebo komunikace mezi prodejci. To vše lze zakomponovat do jednoho řešení a umožnit zaměstnancům komplexní přístup k potřebným datům i snadnou komunikaci s kolegy. Software přitom mohou využívat i manažeři a zadávat pomoci něj úkoly svým podřízeným.

obrazovka s kódem

Grafy, vyhodnocení nebo nastavení termínů je samozřejmostí a vždy záleží na konkrétních potřebách klienta. Výsledkem je precizní nástroj, který umožní propojení jednotlivých oddělení a zvýší produktivitu firmy i o několik desítek procent během velmi krátké doby. Samotný vývoj webových aplikací je navíc dnes již běžnou rutinou a mohou si ho proto dovolit i menší firmy nebo živnostníci, a to bez velké investice a hrozivých provozních nákladů.

dokument

Plynulý provoz bez chyb a bugů

Návrh, realizace a testování jsou důležitou součástí tvorby vlastního interního systému a je třeba dbát na rychlost, uživatelskou přívětivost ale i bezpečnost. Kromě samotného vývoje je ale potřeba myslet i na provoz, bez kterého nelze správně fungovat. I proto klientům pomáhám i s touto částí a zajistím pro ně stabilní prostředí, na které se mohou spolehnout. Non-stop provoz, minimum výpadků a vždy svižné a rychlé fungování umožní snadnou práci s aplikací a zajistí dostupnost i pro extra pilné zaměstnance, kteří se nebojí pracovat i ve večerních hodinách. Využijte moderní technologie ve svůj prospěch a získejte nástroj, který bude šetřit čas manažerů, vedoucím i jejich podřízených.

2 roky ago