Jaké krémy na ruce se vyplatí

Krém na ruce je třeba při zraněné, nebo když se ruce vysušují. Nejvíce se hodí na zimu, kdy je kůže vystavena neustálým změnám teplot a mají tendence se vysušovat a kůže poté praskat. Není to příjemné a je třeba tomu včas zabránit. Pokud je již kůže popraskaná, počítejte, že vám pravděpodobně použití krému nebude nejpříjemnější.
            I přes léto byste však měli ruce udržovat hydratované, aby nevypadaly stařecky a měly dostatek živin. O celé tělo je třeba dbát stejně pečlivě, jako například dbáte o obličej, který vidí lidé každý den, nebo nehty, kterých si všímáte nejvíce. Nikdo však nechce vidět popraskané nevzhledné ruce, ať už máte na nehtech červený, nebo modrý lak.
 krém na ruce
Dermacol Aroma ritual
Tato edice je oblíbená především svými vůněmi, kterých je nejen mnoho, ale také zde najdete i ty nezvyklé, jako například pomeranč s čokoládou. A opravdu voní nádherně, že upoutá na první nadechnutí. A samotný výrobek se nanáší dobře, avšak doma se schnutí trochu prodlouží a musíte chvíli počkat.
 
Alverde
Krém od Alverde má jemnější vůně, které jsou ale také příjemné. Smíchání ovoce s vanilkou byl výborný nápad. Tím, že krém není tak tekutý, mnohem lépe zasychá. Ale stále se dobře rozmazává a vůně přetrvává poměrně dlouho.
 
Garnier Repairing Care
Krém vytvořený čistě pro regeneraci popraskaných rukou. Vůni tedy neočekávejte žádnou, jednoduše jako čistý krém. Ale co se týká nanášení a zasychání, svou úlohu zvládá bezvadně a ruce se s tímto krémem rychle zregenerují. Nejsem si však jistá, jestli závratně rychleji, než například u Alverde.
 hliníkové tuby
Ziaja Goats milk
Edice Goats milk od Ziaji vytvořila krém na ruce a nehty a troufám si říct, že je to nejrychleji se vstřebávající krém na ruce, se kterým se setkáte. Během minuty nevidíte žádné stopy po krému a další den jsou ruce hladké a příjemné. Taktéž neobsahují žádné vůně, ale funkcí je tento produkt umístěn na vrcholu.

5 roky ago