Kamarádka, kterou váš život potřebuje


Mít kamarádku, se kterou můžete sdílet cokoliv, je takové menší vítězství. Může vám s čímkoliv pomoci, celý život sleduje, jak se chováte, a tudíž přesně ví, co dělat. Navíc se na ni můžete spolehnout více než na svého přítele. Jak takovou kamarádku pro život získat a poznat, že je to ta pravá?

černé kámošky

            Základním bodem jakéhokoliv přátelského vztahu žen je respektování svých revírů. První náznak může přijít ve chvíli, kdy vaše kamarádka začne se vztahem s vašim bývalým přítelem. Neplatí to vždy. Stejně tak vám taková kamarádka nebude přebírat žádného přítele, kterého máte a spíše vám se vztahem poradí.

            Nejlepší kamarádka je ta upřímná. Ať už se vám její názor bude líbit nebo ne, můžete se na ni spolehnout pouze ve chvíli, kdy s vámi bude jednat otevřeně. Nesluší vám šaty? Nebojte, ona vám to řekne. A k tomu vám nejlépe dodá alternativu, která bude ještě lepší. Nebude se snažit vám podávat vše s omáčkou, ať už půjde o drobnosti, nebo důležité problémy.
smích kamarádek

            Stále vás však bude bránit. Obzvlášť, pokud uslyší pomluvy. Vše, co by jiní řekli za zády, vám řekne přímo do očí, aniž by mrkla. A je na vás, zda-li se s tím smíříte.

            Po nějaké době zná váš vkus, a kromě toho správného dárku na Vánoce, ze kterého budete šťastnější než z těch od rodičů, vám může dohazovat známosti. Budete se cítit sama? Vyčkejte pár minut a máte smluvenou schůzku přesně s tím mužem, vedle kterého byste si přála právě ležet.

            Pokud sháníte takovou osobu, chce to čas. Někdy se objeví hned a jindy je třeba čekat. Nenalhávejte si, že ji potkáte hned teď. Pravděpodobně se z někoho takového vyklube člověk, kterého ve svém životě nechcete. Může to být však osoba, která vám je na první pohled nesympatická, proto se na něj nikdy nespoléhejte. Nikdy nevíte, kdy se z někoho takového stane přítel či kamarádka pro váš život. Navíc si může myslet to samé, a přeci nechcete, aby měl někdo i o vás podobné mínění.


5 roky ago