Máte rádi výhodné půjčky? Tu americkou budete milovat!

Také máte rádi výhodné nabídky? Říká se, že Češi patří k národům, které slevám nedokáží odolat. A přesně to by potvrzovalo, proč Češi tak milují americkou hypotéku. Protože právě tento typ úvěru je tak výhodný, tak akční, že mu nikdo neodolá.3 kasičky na peníze

Půjčka, která je jiná

Americká hypotéka se v mnoha ohledech běžným půjčkám vymyká, lidem nabízí něco navíc. Revoluční je především v tom, že hodně nabízí, ale příliš toho nežádá. Jde tedy konkrétně o to, že jejím prostřednictvím můžete získat pořádnou hromadu peněz, ale nemusíte si kvůli tomu lámat vaz plněním nepříjemných podmínek. Ve skutečnosti je těch podmínek, kterým musíte dostát, abyste získali výhodnou půjčku, opravdu jen velmi málo.

Zásadní je ručení nemovitostí

Tou největší a nejdůležitější z nich, je ručení nemovitostí. Nemovitost je pro věřitele dostatečná záruka, že své závazky ohledně splácení půjčky i s úroky budete dodržovat, a že o své peníze nepřijde. Takže když se za takový úvěr zaručíte nemovitostí, tak pak už prakticky nemusíte řešit vůbec nic.
A na tom, jak hodnotnou nemovitost zvolíte, záleží i to, kolik peněz můžete prostřednictvím úvěru získat. Konkrétně můžete mít úvěr až do výše sedmdesáti procent hodnoty vámi zvolené nemovitosti. Takže čím vyšší bude mít vaše nemovitost hodnotu, tím více peněz si můžete půjčit. Záleží tedy jen na vás samotných, o jak velkou sumu peněz máte zájem. Každá nemovitost má svou tržní hodnotu, a právě od ní se odvíjí výše vaší budoucí půjčky.euro mince a bankovky

Vaše peníze jsou jen vaše věc

Díky dostatečně hodnotnému ručení dokonce nemusíte nikomu sdělovat, jak s penězi naložíte. I kdybyste je chtěli darovat na charitu anebo si je nacpat do slamníku, nikoho to zajímat nebude. Nebudete to muset nikomu sdělovat, a dokonce to nebudete muset ničím doložit. Vaše peníze jsou v případě americké půjčky jen a pouze vaše osobní věc. A něco takového je přece skvělé, ne?

5 roky ago