Mazda servis

Znáte ten pocit, kdy se můžete spolehnout na své auto, které vás dopraví, kde jen budete chtít? Je to krásný pocit. Někdy se ovšem stává, že brzy ráno přeslechnete budík a vstanete pozdě do práce. Rychle se umyjete, vezmete něco na sebe a utíkáte na parkoviště k autu. Sednete do auta, otočíte klíčkem a ono nic? Žádný zvuk neslyšíte? Stala se vám dopravní nehoda? Píchli jste na cestě pneumatiku? Pískají nebo nefungují vám brzdy? Potřebujete doplnit olej? Máte s autem nějaký problém? Co teď? S námi lze veškerý problém řešit!

mazda 3

Jsme profesionální servis, který se specializuje na všechny vozy japonské značky Mazdy, která byla roku 1920 založená v Hirošimě. Máme ty nejnovější technologie, které slouží k servisu pro nejnovější modely. Kromě kompletního servisu při poruchách vozidla provádíme také kontroly vozidla, zvláště tekutin např. oleje. Zajistíme vám všechny náhradní díly za rozumnou cenu a vaše auto dáme do pořádku. Náhradní díly dokážeme sehnat nové i funkční použité. Vyřešíme i ten nevyřešitelný problém. Pokud se vám stane dopravní nehoda, jsme schopni zajistit odtahovou službu v případě nutností převozu nepojízdného vozidla. Jsme schopni odtáhnout i více aut najednou. Můžeme vám také zajistit ekologickou likvidaci vozidla. Nabízíme také prodej vozidel. Můžete si například koupit nafťáka Mazdu 3 Mardavrakoviste.cz, s vyhřívanými sedadly, s klimatizací a tempomatem.

vůz

Po dopravní nehodě také umíme srovnávat karosérii, opravovat a čistit motory, turbomotory a klimatizace. Specializujeme se také na pneuservis. Opravujeme defekty pneumatik a zajistíme vám přezutí vašich kol. Neváhejte se ozvat s jakýmkoli problémem. Máme profesionální tým, který se postará o vaše autíčko, vašeho miláčka. Obraťte se na nás, nenecháme vás na holičkách, my vám opravdu pomůžeme! S námi vyřešíte veškerý problém ve vašem autě a můžete se bez problémů dopravit kamkoliv budete chtít, aniž byste měli strach, že se vám nebo vašim dětem může něco stát.

2 roky ago