Minibus 8+1 pro větší partičku


Jste větší partička a rádi byste si udělali společný výlet po České republice a třeba i do zahraničí? Chtěli byste jet společným vozem a nefandíte veřejné dopravě? Ale máte jen osobní auta, kam se všichni nevejdete a vy byste rádi jeli v jednom voze? Máme pro vás řešení. Autopůjčovna Milan nabízí k zapůjčení minibus Ford Transit Custom minibus 8+1, jedná se o vůz velmi kvalitní značky. Minibus Ford Transit Custom minibus 8+1 si můžete zapůjčit přímo v autopůjčovně, popřípade podle domluvy vám autopůjčovna Milan přiveze Ford Transit Custom minibus 8+1 kamkoli v Praze. Klidně i na letiště Václava Havla! A když byste pak minibus vraceli, nemusíte s ním zajíždět přímo do autopůjčovny, stačí se s Milanem domluvit a auto si zaměstnanec autopůjčovny vyzvedne kdekoli po Praze, klidně i na letišti.

Ford Transit Custom minibus 8+1

Minibus dostanete s plnou nádrží. Autem můžete najet jakýkoli počet kilometrů po celé České republice. Můžete i brázdit kilometry v zahraničí, ale zde je třeba se s autopůjčovnou Milan domluvit. Samozřejmostí je kompletní servis včetně zimní a letní PNEU, zelená karta a dálniční známka. Díky ní můžete zvesela brázdit dálnice, a to bez jakýchkoli problémů. Minibus Ford Transit Custom minibus 8+1 se naprosto pohodově řídí, vejde se do něho devět lidí včetně řidiče. Pokud máte děti, autopůjčovna Milan vám bezplatně zapůjčí dětské sedačky, takže i s tímto jste na pohodu. A také vám bezplatně zapůjčí sněhové řetězy, které se během zasněžených časů mohou hodit. Ford Transit Custom minibus 8+1 Autopujcovna-milan disponuje pohodlnými sedačkami, klimatizací, elektrickými okny, systémem ABS a centrálním zamykáním.

Ford Transit Custom minibus 8+1-pecka

Ford Transit Custom minibus 8+1 je velmi pohodlný a určitě si spolčené kilometry s ním naprosto užijete! Výhodou je, že v řízení zapůjčeného vozu se můžete střídat. „A není Ford Transit Custom minibus 8+1 polepený reklamami? Neradi bychom byli jezdící reklama.“ Ne, to opravdu není, toho se rozhodně nemusíte bát. Autopůjčovna Milan zásadně nepolepuje jakýkoli vůz, který zapůjčuje svým klientům, jakýmikoli reklamami. Cena zapůjčení minibusu je na pohodu. Můžete si vůz zapůjčit na víkend (ten začíná v pátek ve tři odpoledne a končí v pondělí v osm ráno, takže sobotu a neděli máte naprosto plně), nebo na tři dny, na týden, a dokonce klidně na měsíc. Na co delší dobu si minibus zapůjčíte, každý den vám vyjde levněji. Více informací se dozvíte na stránkách autopůjčovna Milan.

7 měsíců ago