Mobilní dům BK Calypso

Na pobočce v Hradci Králové na vás čeká zdařilý mobilní domek pod označením BK Calypso 35×10. Tento mobilní domek se nabízí k prodeji za 359 tisíc korun. Pokud jej někdo bude kupovat na firmu jako podnikatelskou záležitost, třeba jako náhradu za ubytovací chatičky ve svém autokempu, může si odečíst ještě i DPH ve výši 21%.

Peníze na prvním místě

Co vám BK Calypso https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1494/ za oněch 359 tisíc nabízí? Tak nejdříve je zapotřebí uvést dvě důležité okolnosti. Za prvé se nejedná o nový mobilní domek. Už má nějaký ten rok užívání za sebou. Podle uvedených fotografií z interiéru domku lze usuzovat, že domek nesloužil v Česku. To se dá odhadnout podle vnitřního vybavení, kterým je osazen interiér. Především styl kožené sedací soupravy a křesel napovídá, že interiér byl zařízen pro uživatele z Holandska či Belgie. Tam byl asi i domek BK Calypso vyroben. Druhou okolností, která je pro naše zákazníky podstatná, je ta, že domek není koncipován a dimenzován na celoroční užívání. Byť pohled na masivní kamna dává tušit, že teplo v tomto domku zajistíte i v době, kdy venku pořádně mrzne. Jde spíše o to, že domek nemá dostatečně silnou izolaci, aby jeho provoz v zimním období nezpůsobil vítr v kapse při platbě za energie.

Domek je dlouhý 11 metrů a široký 3,1 metrů. Zabírá plochu 34,1 m2. V této ploše jsou umístěny dvě ložnice, místnost se sociálním zařízením a prostorná kuchyň, která navazuje na obývací část. Kabinka sociálního zařízení obsahuje poměrně pohodlný sprchovací kout a klasické, splachovací WC. O teplou vodu se stará plynový průtokový ohřívač, který teplou vodou rovněž zásobuje dřez v kuchyni.

Dřez s teplou vodou

Interiér je vybaven původním nábytkem. V ložnicích jsou manželské postele a základní skřínky na odložení ošacení. Kuchyně je vybavena slušnou kuchyňskou linkou a její trumf je velký sporák se čtyřmi plynovými plotýnkami a plynovou troubou. Dle tradic v zemi původu mobilního domku, umožňuje i pečení krocana. Kuchyně je rovněž vybavena lednicí s mrazákem. Chybí jídelní stůl a židle, ale to jistě nebude pro nového majitele problém. Za to je tu dlouhá sedací souprava s pohodlným, širokým křeslem.

2 roky ago