Nabízíme krásné kočárky Karex v trojkombinaci s kočárkem hlubokým, sportovním i jako autosedačka.

Sháníte už dlouho nějaký hezký a kvalitní kočárek pro vaše miminko a nebo teprve miminko čekáte a jen se na internetu ohlížíte po nějakém kloudném kočárku? Máme pro vás nabídku! Kočárek Karex 3×1 Zelenazirafa.

V čem jsou výhodné kočárky 3×1 a jak se skládají?
Tyto kočárky jsou trojkombinace, které jsou vhodné ať už pro novorozence, tak i pro starší děti cca do 3 let. Výhodou je to, že se dají využít třemi způsoby. Dají se využít jako hluboký kočárek, sportovní kočárek i jako autosedačka, a to je myslím si veliká výhoda! Tyto kočárky 3×1 jsou specifické zejména hlubokou sedačkou, sportovní kočárek je vhodný pro děti, které už umí sedět a autosedačka je vhodná pro všechny rodiče sedící za volantem.

dítě v kočárku

Jak se takový kočárek skládá?
Nejprve konstrukci rozložíme, poté nasadíme kola – velká dopředu a malá dozadu. Následně nasuneme kliknutím sedačku. Dále můžeme nadzvednout matraci a nastavit výšku – na výběr máme mezi 12 úrovněmi. Pro chladnější dny máme k dispozici kryt na nohy připneme ho ve středu stříšky a natáhneme, dále můžeme natáhnout i pláštěnku. Se stříškou si můžeme libovolně pohybovat. Výšku rukojeti si můžeme taky libovolně nastavit. Tašku zavěsíme na háčky na rukojeti. Potah můžeme sundat a vyprat. Autosedačku můžeme kdykoli sejmout stisknutím bočních držáků, ale nikdy nepřenášíme s dítětem!!

kočárek

Jak složit sportovní kočárek?
Sedačku připevníme a nasadíme stříšku, tu můžeme jakkoli roztáhnout. Připevňuje se pomocí suchých zipů na bocích, na rámu i zezadu. Na stříšce zezadu je kapsa a dá se rolovat podle potřeby. Součástí je bezpečnostní rukojeť pro dítě. Podnožka se za pomocí stisknutí bočního tlačítka dá nastavit do tří poloh. Ke sportovní sedačce se přidává kryt na nohy.

A jak tento kočárek složíme?
Nastavíme ho do výchozí pozice, zmáčkneme boční tlačítka, přelomíme a máme hotovo.

A jak složit autosedačku?
Autosedačku nasadíme na dva adaptéry. A my nabízíme přímo tyto super trojkombinace kočárků – Karex 3v1- kde si můžete dokonce sami vybrat kola podle sebe i barvu kočárku!

1 rokem ago