Peníze pro podnikatele.

Podnikatelská hypotéka je vhodná nejenom pro stávající podnikatele, ale taky ji mohou využít ti, kteří s podnikáním teprve začínají. Já jsem ji taky využila ihned na začátek svého podnikaní. Vždycky jsem toužila, že budu jednoho dne svou paní a nebudu mít za sebou šéfa, který by mi radil. Raději jsem si všechno dělala sama, a tak jsem si řekla, že moje podnikání bude jen na mých bedrech. A s čím jsem podnikala? Tolik oblíbené domácí marmelády a další ovocné pomazánky. Byla jsem první, kdo vymyslel ovocné pomazánky. Zkoušeli jste například jahodové máslo? Nebo mangovou tvarohovou pomazánku? Myslím, že asi ne. A abych mohla s mým podnikáním začít, tak jsem potřebovala nějaký kapitál, start do začátku. A tady právě přišla na řadu podnikatelská hypotéka. Musím ale říct, že jsem se ze začátku hypotéky moc bála. Jsem člověk, co se opravdu nerad zadlužuje, a to i na malou částku. Nemám ráda pocit, že někomu dlužím peníze. Mám takový pocit, že mnou pak může dotyčný hýbat.

Nebojte se podnikatelské hypotéky.

A co teprve podnikatelská hypotéka ve výši milionu korun! To byl pro mě vážně šok, ale prostě jsem ji potřebovala. Bez ní bych nemohla podnikat. Nevím, kde jinde bych vzala na nájem a nákup potravin do začátku. A tak nastaly časy, kdy jsem hledala tu nejlepší podnikatelskou hypotéku. Nechtěla jsem si vzít hned první finanční produkt, na který jsem na internetu narazila.

Podnikání s jídlem se vyplatí.

A protože jsem hledala už víc než týden, tak jsem si řekla, že si raději najmu finančního poradce a budu takto krytá. Bylo mi jasné, že odborník se v tom vyzná lépe než já jako lajk. A tak jsem začala hledat poradce. Naštěstí jsem ho našla rychle a ten mi hned slíbil, že mi s podnikatelskou hypotékou pomůže rád. A víte, jak to celé dopadlo? Do měsíce jsem měla podnikatelskou hypotéku na svém účtu. Byla jsem velmi ráda a těžko jsem tomu věřila. Nyní podnikám už dva roky a daří se mi lépe, než jsem čekala. Proto se nebojte podnikatelské hypotéky.

2 roky ago