Pohodlně se přestěhujete i s vozem z půjčovny dodávek v Praze 9


Noční stěhování se stává v poslední době vyhledávaným způsobem řešení přemístění na nové působiště a týká se to jak soukromých osob, tak i firem. Má to řadu nesporných výhod, s nimiž vše proběhne mnohem snáze, než za „bílého dne“. Jak se na noční stěhování připravit, s čím počítat, a proč je o něj dnes takový zájem?

ruka na volantu

Spolehlivý kamarád je nade vše – pokud si troufáte na přestěhování sami, měli byste mít k ruce spolehlivého přítele. Ten je ze všeho nejdůležitější, zvláště jeho ochota vám pomoci, a třeba i za úplatu, nebo na oplátku, kdy pomůžete zas vy jemu. V zásadě není stěhování nijak obtížné, jestliže věnujete dost času přípravě, vše pečlivě zabalíte a nemáte doma žádné předměty, které vyžadují nasazení speciálních technických prostředků, jako jsou starožitnosti nebo klavíry či trezorové skříně.

Zajištění dodávky – vypůjčit si vozidlo i s přívěsným vozíkem z půjčovny dodávek Praha 9 není nic obtížného, složíte vratnou kauci, převezmete vůz s plnou nádrží (tu pak musíte dotankovat), zkontrolujete jeho technický stav a platnost dálniční známky (nejlépe s pořízením fotografií) a s opatrností vyrazíte do terénu. Doporučujeme zajistit si vlastní pojištění, je to jistota, kdybyste nedopatřením vůz poškodili – vyplatí se to.

večerní provoz

Parkování dodávky – vhodné je zajistit si parkovací místo, abyste nebyli nepříjemně překvapeni, a pokud stěhujete v Praze, tam je to dokonce nutnost.

Dobře se vyspěte a mějte připravené jídlo a nápoje – velmi důležité je před nočním stěhováním dobře a dlouho spát, nespoléhejte, že se pak dospíte, budete mít více elánu i s „dobrou brazilskou kávou“. Občerstvení mějte při ruce, ale někdy vypomůže i nonstop čerpací stanice.

V noci je božský klid – to je ten hlavní důvod, proč se do toho lidé pouští, je minimální provoz, nikdo vás neobtěžuje, vládne i celkově větší pohoda a dobrá nálada. Pozor na alkohol za volantem – policisté bývají v noci také bdělí a zbytečně riskovat se nevyplácí, navíc by vám pojišťovna žádnou škodu neuhradila.

3 roky ago