Pojď si to vyzkoušet

Před několika měsíci jste si vůbec neuměly představit, že byste se doma věnovaly šití. Ale zkusily jste nejdříve potahy na polštáře a několik jednoduchých přehozů a závěsů, když jste zařizovali nový byt a nedařilo se vám sehnat doplňky podle vašich představ. Od té chvíle se šicí stroj stal vaším stálým společníkem a šití velkým koníčkem. Stále se zdokonalujete a vymýšlíte nové modely. Ačkoliv jste se těšily na to, že nyní budete konečně nosit šaty a sukně podle svých představ a vlastních návrhů, pro sebe jste toho dosud mnoho neušily. Nejvíce se věnujete modelům pro své ratolesti, a dokonce několikrát do měsíce je umíte překvapit něčím novým. Užíváte si tu upřímnou radost, když jim ukážete, že mají nové tričko, stejné jako jejich pohádkový hrdina, nebo že budou spát v povlečení s obrázky podle jejich nejmilejší knížky.

šití

Blíží se podzimní a zimní období a vy se těšíte na to, až svým dětem ušijete bundy se stejným motivem. Ale to už je trošku složitější práce a vyžaduje delší přípravu a zkoušení. A zkoušení je to prakticky neustálé. Jak reaguje vaše dítě na žádost, aby si přišlo vyzkoušet rozešitou věc? Když musí stát klidně a vydržet i několik špendlíků?

princezna

Určitě s velkou nevolí a nevydrží chvíli v klidu postávat. Vyřešte to jednoduše! Krejčovská panna je k dostání i v dětských velikostech a ušetří vám mnoho přemlouvání. Navíc vám bude vždy k ruce a stane se vaším výborným pomocníkem. Můžete se tak věnovat šití i ve chvíli, kdy nejsou děti doma a vždy budete mít prostředek, jak rozešitý kus vyzkoušet a připravit na další fázi šití.
A kdy krejčovskou pannu oceníte nejvíce? Když připravujete kousek, který má být pro vaše dítě překvapením a není možné, aby jej vidělo v rozešité podobě. Třeba vytoužený kostým na dětský karneval, nebo ty nejkrásnější šaty pro malou princeznu.

7 roky ago