Úniková místnost

Cílem této hry, která se hraje obvykle ve dvou až pěti členech, je uniknout z místnosti, d které jste zavření a vyřešit postupně všechny indicií, splnit úkoly a všímat si detailů, které vás dovedou ke klíči nebo ke kódu zámku, díky kterému se dostanete ven z místnosti v časovém limitu, který je u nás devadesát minut. Tohle je zároveň i cílem hry. Během hraní si ověříte, kdo jakou roli zastává ve skupině, kdo si jak všímá detailů a dává si dohromady v hlavě všechny signály a podobně.

kapesní hodinky

Úniková místnost je jistě jednou z her, díky se jako kolektiv budete muset spojit dohromady a popřemýšlet všichni o tom, jak se dostanete co nejdříve ven. Uvidíte, že vás to utmelí jako kolektiv. Můžete se i vy připojit ke všem hráčům, kteří situle jezdí zahrát opravdu pravidelně, protože je to baví, jsou z toho nadšení a opravdu jsou spokojení. Jistě i y budete patřit mezi ně, jakmile tohle všechno vyzkoušíte, to je nám jasné. Rozhodněte se třeba hned a vyberte si co nejrychleji termín, který vám bude opravdu vyhovovat.

Nápad na dárek

Přemýšlíte, co byste třeba někomu z rodiny, kamarádovi nebo kamarádce dali jako vhodný dárek? Můžete to využít i třeba jako dárek pro partnera na výročí nebo na narozeniny a můžete si vyzkoušet ve vašem páru, jak vám to funguje jestli umíte dát hlavy dohromady a domluvit se přesně tak,a byste se dohodli a všechno dopadlo dobře. Je důležité umět v páru komunikovat a my tohle moc dobře víme. Nebojte se, že byste si to neužili. Rozhodně to bude pro vás něco nového, co jste ještě nikdy dříve nezkusili. Třeba zrovna zjistíte, že řešen záhad je vaše parketa a to jste si to dříve nemysleli. Byl by z vás třeba skvělý detektiv v dřívějších dobách.

starý budík

Výhody

  • Skvělé ceny
  • Luxusní možnosti
  • Krásné a skvělé zážitky

Tohle byste si rozhodně měli vyzkoušet i vy bez rozdílu. Budete jistě velice nadšení, jak je to snadné a jak to všechno vlastně ve skutečnosti funguje.

6 roky ago