Zaručený úspěch každé dětské oslavy – kouzelník.

Děti v dnešní době mají prakticky všechno. Mají hračky, o kterých se jejím rodičům, ani nesnilo, mají od útlého věku telefony, počítače, Mohou trávit volný čas s nejmodernější technikou. Hodně dětí má pochopitelně i jiný program, než se válet doma u počítače nebo na koberci s nejnovějšími zábavními prostředky. Tyto děti navštěvují spousty kroužků. Některé je baví více, jiné méně. Každý den jiný, v pondělí balet, v úterý keramika, ve středu rytmika, prostě den za dnem, každý den nabitý a zbylé hodiny strávené u všech těch vychytávek posledních let. Co ale dětem chybí, je bezprostřední kontakt s okolím. Prostě nějaká ta kolektivní legrace, zábava.

kouzelník

Na těch kroužcích, co si budeme povídat, moc zábavy nezažijí. Jsou tam přece proto, aby se rozvíjel jejich talent. Takže se musí soustředit, aby hvězdu v gymnastice vysekli co nejlepší, nebo na flétnu nezahráli falešně. Doma se pak povalují, sledují Youtube kanál, nebo si na koberci při hře povídají s jejich vymakanými roboty. Už dávno neplatí, po škole zazvonit na souseda se slovy: „Dobrý den, může Petr ven?“ A Petr běžel v teplákách ven, takže kluci letěli k potoku, stavěli na něm hráze, nebo na sídlištním dvoře proháněli tříkolky, kola a stavěli třeba bunkry.

kouzelník

Přímý kontakt s vrstevníky, pouze za účelem hry a zábavy je na úbytě. Z dětí jsou samotáři, s přibývajícím věkem trávící stále více času na sociálních sítích, kde hledají jakési spojení s pofiderními kamarády. Nabídněte těmto svým dětem trochu toho bezstarostného povyražení v kolektivu spolužáků, nebo kamarádů. Sezvěte je na narozeniny syna, nebo dcery a dopřejte jim opravdivou kouzelnickou show. Děti budou skutečně nadšené, budou se naprosto spontánně radovat, budou si moci i ve škole, nebo v kroužku později vyprávět ty úžasné zážitky z oslavy. Rozzářené dětské oči a štěstí vašeho malého oslavence za to určitě stojí. Už neváhejte, narozeniny se blíží, objednejte kouzelníka https://www.vaskouzelnik.cz/.

2 roky ago