Zásnubní prsten s diamantem

Chtěli byste pro svoji milovanou opravdu to nejlepší a potěšit ji tím nejkrásnějším? Zásnubní prsten s diamantem od nás jistě bude tím pravým ořechovým, protože se Vám bude jistě moc líbit. Nezapomínejte na to, že žádost o ruku je hlavně o tom, že jí dáte prsten. Můžete ji pozvat na večeři, prsten ukrást pod talíř, do dortu, do šampaňského nebo kamkoliv, ale důležité je, že jí ho navléknete a ona ho bude nosit společně s tím snubním do konce života, takže by měl nějak pěkně vypadat a měl by být kvalitní a krásný. Přesně proto jsme tu my. Nabízíme Vám krásné modely, které jsou ručně dělané, s důrazem na každičký detail.
prstýnek s kamínky
Připojte se i Vy k celé řadě našich opravdu maximálně spokojeným zákazníkům a rozhodněte se pro koupi a můžete se přidat ke spokojeným zákazníkům i Vy. Máme zde několik krásných variant, jako je s kamínky nebo bez kamínků, jednoduchý kroužek nebo něco zdobnějšího. Také si můžete snadno vybrat mezi žlutým a bílým zlatem. Můžete také zvolit kombinaci těchto dvou kovů, je to jen na Vás.

Ruční práce
Další skvělou zprávu je fakt, že je všechno dělané ručně, takže pokud si vyberete nějakou variantu z katalogu, tak Vám uděláme přesně variantu na míru. Pokud byste chtěli třeba něco, co je originální a je to z Vaší hlavy, tak to pro nás také není vůbec problém. V klidu se posaďte, prolistujte si náš katalog, pak nám dejte vědět a domluvíme se na všech detailech. Pokud stále ještě nevíte, co byste měli vybrat za model, tak se můžete držet heslem, které zní: Čím méně, tím lépe. Tohle funguje. Pokud se budete držet jednoduchosti, tak to se bude líbit většině žen.
dárkový box
V jednoduchosti je přece krása nebo ne? Jen si představte tu situaci, jak navlékáte svojí budoucí ženě prsten. Není to krásná představa? Vyberte si ten pravým nás a stoprocentně nebudete ničeho litovat, to Vám můžeme slíbit.

7 roky ago