Vytvořte si své vlastní jedinečné modely

Každá profesionální i amatérská švadlenka potřebuje ke své práci spoustu důležitých propriet. Je jasné, že v první řadě potřebujete nějakou předlohu či návrh toho, co budete šít. Pak je důležité sehnat látku v barvě a potisku, který se Vám líbí. Dále jsou potřeba různé doplňky a drobnosti, díky kterým vybraný model ušijete a dotvoříte, jako jsou nitě, jehly, knoflíky, zipy a tak dále. Ale jakmile začnete látku stříhat a špendlit dohromady do požadovaného tvaru, potřebujete nějakou tu figurínu, na které dáte všechno dohromady a uvidíte, jak Váš výtvor vypadá. Prostě potřebujete kvalitní krejčovskou pannu.

My Vám nabízíme hned několik různých modelů krejčovských pan, ze kterých si můžete vybrat přesně tu, kterou potřebujete. Máme pro Vás na skladě dětské, dámské i pánské. Při jejich výběru je důležité dbát především na jejich velikost. Všechny krejčovské panny mají jisté velikostní rozmezí. U dětských figurín toto rozmezí bývá čtyři až šest velikostí, ale u dámských či pánských pouze dvě velikosti nebo jsou přesně vytvořené pouze pro jednu velikost.

Kvalitní krejčovská panna je potažená příjemným kvalitním textilním potahem, který je podložený pěnovým materiálem, který usnadňuje práci se špendlíky. Je lehká a pevná a doplněna o stojan, který je buď dřevěný, nebo kovový a bývá u většiny modelů různě nastavitelný. Kromě těchto základních druhů figurín určených pro šití a aranžování oblečení, u nás najdete také model nastavitelný, který je dokonalým řešením pro všechny švadlenky, a který lze nastavit do různých velikostí.

Kromě kvalitních krejčovských pan, najdete v naší široké nabídce také všechno potřebné pro dotvoření Vašich modelů, od šicích potřeb přes kovovou galanterii až po látkovou metráž a nejrůznější doplňky. Tak jen vstupte a najděte si všechno potřebné k vytvoření Vašich jedinečných originálů.

7 roky ago