Pečujte o své zuby správným způsobem

Každý odborník vám řekne, že péče o dutinu ústní by měla být nedílnou součástí každodenního života každého z nás. Zkušený zubař z Liberce ve 2kdent vám nejlépe poradí, jak si s tím poradit. Není to totiž tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. A pocit čistých zubů a nádherného úsměvu je snad nejlepší na světě. Zdravé dásně by se měly stát prioritou pro všechny osoby bez ohledu na jejich pohlaví a věk. A když to budete provádět dobře vy, tak se přidají i děti.

Krásný bílý úsměv

Plánování je důležité, stejně jako technika

Čištění by mělo probíhat ideálně dvakrát denně, a to ráno a večer. Večer je to přitom obzvlášť důležité. Vyčleňte si každý večer cca 20 minut a věnujte se péči o svá ústa. Právě večer byste tomu měli věnovat více času a zaměřit se také na mezizubní prostory, která jsou stejně důležité, jako samotný chrup. Věnujte jim stejné množství pozornosti, protože tam může začít vážný problém.

Někteří lékaři vám doporučí i dobu, kterou byste měli čištění vždy věnovat. Nezáleží přitom ale tolik na čase, jako na technice. Ta je v tomto ohledu nejdůležitější. Nejlepší bude, když si necháte poradit a ukázat postup na dentální hygieně, nebo přímo u stomatologa. Profesionálně si můžete nechat vyčistit zuby také u výše uvedených odborníků, kteří se postarají o kámen, plak i pigmentaci pomocí přístroje AIRFLOW Prophylaxis Master, EMS. Nejlepší je, že je to naprosto bezbolestné.

Čištění zubů kartáček

Jednoduchá doporučení

Chcete si udržet nádherně bílý úsměv? Dodržujte základní doporučení a principy odborníků. Důležité je především omezit zlozvyky a suroviny, které mění barvu skloviny, jako je káva, černý čaj nebo cigarety. Věnujte se pravidelné péči dvakrát denně. Vyhledejte služby profesionální dentální hygienistky, která vám ukáže a pomůže nacvičit správou orální hygienu a nakonec se můžete pustit i do domácího bělení. To ale samozřejmě není podmínkou.

10 měsíci ago